HAKKIMIZDA

 

Her yeni yıl için, yeni bir başlangıç… Bu başlangıcın adı TRENDVET

Dünya genelinde tüm sektörlerin teknolojiye ayak uydurması gereken çağımızda, hayal ve hedeflerimizle karma hale getirdiğimiz dijital bir pazarlama kanalı, e-ticaret platformu oluşturduk. Uzun yıllar boyunca İstanbul Teknik Ecza Deposu (TED) bünyesinde çalışarak edindiğimiz tecrübelerimizi, yeni kurduğumuz Arce Veteriner Ürünleri ve Medikal Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. firmamıza taşıdık. Bembeyaz bir sayfaya yazmaya başladığımız hikayemize; genç ve enerji dolu yeni çalışma arkadaşları dahil ettik.

Yola çıkış gücümüzü siz değerli veteriner hekimi dostlarımızdan aldık. Bu güvene sadık kalarak, Trendvet’i sadece “Klinisyen Veteriner Hekimlerimizin” hizmetine sunduk. Sistemimizi kurarken, bir veteriner kliniğinin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çeşitlilik hedeflerimizi belirledik. Kliniklerinizde, evinizde, dışarıda bilgisayar veya cep telefonlarınızdan, rahatlıkla alışveriş yapıp ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, sürekli gelişime açık bir internet ortamı hazırladık.

Güvenli ödeme koşulları, depolama, ürün paketleme, sipariş ve kargo takip unsurlarına gereken önemi gösterdik. Malzeme görsel ve videoları, açıklayıcı metinleri ile stoklarımızı, sizlere sunduk. Web sitemiz dışında bulunan ilaç ve aşı taleplerinize yönelik, iş ortağımız İstanbul Teknik Ecza Deposu (TED)’nun size ulaşmasını sağlayacak iletişim kanalı hazırladık.

İşini hakkıyla yerine getiren, emek harcayan, yatırım yapan, sevilen, saygı duyulan, referans gösterilen; tüm üretici, ithalatçı, toptancı, pazarlamacı sektör paydaşlarımızı örnek alıyor ve yanlarında duruyoruz. Biz; çağdaş, modern, bilim ve teknoloji ile iç içe her geçen gün büyüyen sektörümüzde, fırsatçılık, tekelleşme, alanı dışından gelerek sadece kar elde etmek amacıyla kurulan tüm yapılara, haksız kazanç elde etme çabası içerisinde olan üretici ve ithalatçı tüm firmalara karşı filizleniyoruz.

Yapacağımız ticaretin yanı sıra; sosyal medya bağlantılarımızda ve Trendvet web sitemizde hayvan sağlığı ve haklarına verilen önemi sorgulayan, veteriner hekimlerimize uygulanan ayrımcılıklara ses çıkartan ve sesinizi duyuran bir yapı olacağımızın bilinmesini isteriz.

Sizlerin desteği ile her geçen gün büyüyeceğimizden, bizlerin şüphesi yok. Büyüdükçe alım koşullarımızı güçlendireceğimizden, ürün çeşitliliğimizi devamlı artıracağımızdan, her geçen zaman daha makul fiyatlarla karşınıza çıkma gayretimizden de sizin şüpheniz olmasın.

Bu girişimimizde bize ışık olan İstanbul Teknik Ecza Deposu (TED) yuvamıza, tüm değerli iş ortaklarımıza, her koşulda desteklerini hissettiren veteriner hekimlerimize teşekkürü borç biliriz.

 

Başlangıcın adı Trendvet…”

                                                                                                                                                                                                                                                                         Saygılarımızla, 

 

Arce Vet. Ür. ve Med. Malz. Tic. Ltd. Şti.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR